Sprzęt


Profesjonalny sprzęt piorący

Aby usługa była wykonana dobrze i profesjonalnie potrzebny jest do tego odpowiedni sprzęt. Pranie dywanów, czy tapicerki meblowej wymaga, nie tylko wtarcia preparatu (jak w przypadku reklamowanych w tv preparatów czyszczących), ale i odessania go. Służą do tego maszyny ekstrakcyjne - natryskujące i odsysające preparat. Dopiero po odessaniu i wyschnięciu widać efekt prania.

Sprzęt do prania dywanów

Cobra H Extractor U.S. Products - Można go nazwać "pogromcą brudnych dywanów" Profesjonalny ekstraktor zapewniający świetną wydajność i najwyższą jakość. Wyposażony w dwa duże zbiorniki (2x40 litrów) na wodę czystą oraz brudną.

Posiada dużą ssawę z podwójnym natryskiem, przepływowy ogrzewacz wody, pozwalający na lepsze rozpuszczanie brudu oraz dwie duże turbiny o mocy 4kW! Tak mocne turbiny gwarantują dogłębne wypranie dywanu i wypłukanie 90% brudu.

 

Ekstraktor Sabrina Maxi - jest profesjonalnym urządzeniem do czyszczenia średniej wielkości wykładzin dywanowych. Wytrzymałym, łatwym do przenoszenia, idealnym dla firm sprzątających

Ekstraktor Karcher - Profesjonalne urządzenie do ekstrakcyjnego czyszczenia wykładzin dywanowych. Wydajność powierzchniowa na poziomie 10-15 m2/h, zbiorniki na wodę czystą i brudną, jak również ciśnienie i wydatek środka roboczego predestynują urządzenie do dogłębnego czyszczenia średniej wielkości powierzchni. Posiadamy kilka takich urządzeń, aby przy większych zleceniach jak najszybciej wykonać usługę. Maszyna jest wykorzystywana we wszystkich oferowanych usługach.

 

Szczotkarka Duplex - maszyna służąca do szczotkowania i podnoszenia włosa i brudu z dywanu/wykładziny. Zapewnia idealne wyszczotkowanie dzięki dwóm obrotowym szczotkom. Pozwala na usunięcie sierści, włosów drobnych plam oraz kurzu z dywanu.

Maszyna ta jest w 100% bezpieczna dla Twoich dywanów! Sprzęt używany tylko przy praniu dywanów/wykładzin.

 

 

 

 

Przy praniu tapicerki meblowej (tekstylnej) lub przy niektórych typach dywanów, również potrzebne jest szczotkowanie.

Jednak w tym przypadku stosuje sie szczotkę ręczną.

 

 

Środki piorące

Jako firma pragnąca przyciągać jak najwięcej klientów nie możemy sobie pozwolić na tanie środki piorące czy ich zamienniki. Zdajemy sobie sprawę z mocy powiedzenia "płacę więc wymagam" i dlatego nie oszczędzamy w tej dziedzinie branży. 

Nasze środki pochodzą z firmowych sklepów lub hurtowni i spełniają wszystkie normy Unii Europejskiej, są bezpieczne i nie wywołują alergii (naszym głównym dostawcą chemii jest firma Tersus Polska).
Nie zwlekaj i zamów juz dziś 606 469 828

Siedziba

F.H.U. Czystex
ul. Miarki 9/7, 43-300 Bielsko-Biała
NIP 547-135-66-21
mBank 03 1140 2017 0000 4502 0637 1118

Kontakt

Bogusław Chmielniak
Tel. Kom. (0) 606-469-828
e-mail: biuro@czystex.pl

Facebook - dołącz do nas!